Tipy na výlet

Plovárna Luhačovice

550m

Luhačovická přehrada + Koupaliště Duha 

3km

Komonec

9km

Aquapark Uherský Brod

13km

Letní areál otevřen teprve v červnu 2022

Hvězdárna a Planetárium Uherský Brod

13,5km 

Zlín

21,5km

Dříve taktéž Gottwaldov, je krajské město známé především díky obuvnické rodině Baťů. Za jejich ,,éry" zažil Zlín největší rozkvět a rozmach, který je velmi zřetelný na většině budov. Funkcionalistická architektura je typická pouze pro Zlín samotný. 

ZOO Lešná

28,5km

Zoologická zahrada nedaleko Zlína, kde můžete spatřit více než 200 druhů zvířat a každoročně ji navštíví více než 600 000 lidí a díky tomu patří mezi nejnavštěvovanější místa v ČR. 

Uherské Hradiště

30km

Město Uherské Hradiště (UH) alias ,,Srdce Slovácka´´ založil v roce 1257 český král Přemysl Otakar II. a jeho centrum bylo prohlášeno městskou památkovou zónou. I díky tomu získalo UH v roce 2011 titul Historického města roku v ČR a v roce 2019 bylo mezi finalisty a zvítězilo za Zlínský kraj.

Slovácké muzeum

Aquapark Uherské Hradiště

32km

Byl dokončen v roce 2011 a je rozdělen na 4 zóny: 1 a 2 - Vnitřní areál (plavecký bazén, zábavní bazén, tobogány, brouzdaliště, atd.), 3 - wellness, 4 - letní areál 

Kovozoo - Staré Město + Motokáry - Staré Město

35km

Je jedinou kovovou Zoo v Evropě a nachází se ve Starém Městě v areálu firmy REC Group (Kovosteel). Zvířata jsou zde vyrobeny z kovového ,,šrotu´´ a díky šikovným rukám tvůrců dosahují životních velikostí i autentičnosti.

Letecké muzeum - Kunovice

31km 

Největším skvostem leteckého muzea v Kunovicích je bezpochyby vládní speciál TU-154M ,,Zuzana´´ , který dříve přepravoval naše prezidenty, politiky a taktéž naše ,,zlaté´´ hokejisty z Nagana (Naganský expres).

Čertovy skály a Pulčínské skály

37km a 40km

ČS - Nejpopulárnější a nejnavštěvovanější pískovcový skalní útvar na Valašsku

PS - Největší moravský skalní labyrint

Archeoskanzen Modrá a Živá voda Modrá

40km 

Archeoskanzen vyobrazující život na Velké Moravě

Pozorování ryb z podvodního tunelu

Velehrad

41km

Obec, která patří mezi nejvýznamnější poutní místa v ČR a je ztotožňována s centrem Velké Moravy. V roce 1990 Velehrad navštívil i papež Jan Pavel II.

Zámek Buchlovice

40km

Byl vystavěn pro šlechtu z hradu Buchlov, který se postupem času stával nepohodlným a chladným. Jedná se o zámek ve stylu italské barokní vily, který je ve střední Evropě ojedinělý. Nachází se zde taktéž krásná barokní zahrada.

Hrad Buchlov

46km

Hrad nedaleko UH vybudovaný ve 13. století je možné spatřit z širokého okolí a od roku 2001 se jedná i o národní kulturní památku ČR. Hrad Buchlov je blízce spjat s historií zámku Buchlovice, který se nachází nedaleko ve stejnojmenné obci.

Květná zahrada Kroměříž

52km

Barokní zahrada v italsko-holandském stylu zařazená na seznam UNESCO.